Genomineerden Banning Prijs 2020 bekend

i 13 januari 2020 door

Afgelopen week heeft de jury onder voorzitterschap van Diederik Samsom vier essays genomineerd voor de Banning Prijs 2020. Thema dit jaar: Het sociaaldemocratisch menu. Praktisch perspectief op duurzaamheid in 2040. De vier genomineerden zijn, in volgorde van binnenkomst van de essays:

  • Ruud van Druenen met Voorbij de technocratie.
  • Koen van der Gaast met Vooruitgang door vrijheid.
  • Peter Kerris met De sociale kwestie van de 21e eeuw.
  • Camille Creyghton met Taal, tijd en waarde.

De winnaar van de Banning Prijs 2020 wordt op 21 februari aanstaande bekend gemaakt door juryvoorzitter Diederik Samsom. Hierna zal Marjan Minnesma de tweede Banning Lezing uitspreken. Locatie: De Rode Hoed, Amsterdam. Aanvang: 19.00u

Wil je bij de uitreiking en de lezing aanwezig zijn? Kijk hier voor meer informatie.

(Foto Camille Creyghton: Chantal Bekker)

Dit is een bijdrage van Banning Vereniging.