Banning Lezing door Lodewijk Asscher

i 26 februari 2018 door

Op woensdag 21 februari, geboortedag van Willem Banning, hield Lodewijk Asscher de eerste Banning Lezing in de Rode Hoed, Amsterdam. De lezing, onder de titel Be a Banning! De nieuwe doorbraak: kom in opstand tegen politici die je tot geloof, kleur of consument reduceren, werd uitgesproken nadat Jet Bussemaker, namens de jury, de Banning Prijs 2018 had uitgereikt aan Twan van Lieshout. De lezing is hier terug te lezen en terug te zien.

De Banning Lezing is een nieuw initiatief van de Banning Vereniging en zal om het jaar – gelijktijdig met de uitreiking van de Banning Prijs – worden uitgesproken in de Rode Hoed te Amsterdam. Met de eerste lezing door Lodewijk Asscher is een nieuwe traditie geboren.

Dit is een bijdrage van Banning Vereniging.